Rüya Tabirleri / çorap rüyaları / Rüyada sevdiğinin çorabını yıkamak

Rüyada sevdiğinin çorabını yıkamak

Rüyada sevdiğinin çorabını yıkamak emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, moralini ve neşesini kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin çorabını yıkamak gördüyseniz

  • Yeni öneriler sunulabilir veya farklı seçenekler üzerinde durulabilir.
  • Doğru yaklaşımlar gözünüze modası geçmiş görünebilir.

Rüya tabirlerine göre rüyada sevdiğine çorap giydirmek ev içinde de gelirin artması sonucunda mutluluk rüzgarları eseceğine, işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, olumlu değişiklikler yaşayacağına, bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, iyi kısmetleri olacağına işaret ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments