Rüya Tabirleri / diş rüyaları / Rüyada sevdiğini dişsiz görmek

Rüyada sevdiğini dişsiz görmek

Rüyada sevdiğini dişsiz görmek kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, çok üzüntülü yollardan geçeceğine, aileye yeni bir bebeğin katılacağına, içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğini dişsiz gördüyseniz

  • Sinirlenmeye başlamadan önce, olayların gerçek yüzünü öğrenmeli, çevrenizdekilerin tutumlarına göre tavrınızı belirlemelisiniz.
  • Bazı kişileri eleştirirken daha nazik olmaya özel bir gayret göstermenizde fayda var.

Rüyada sevdiğinin dişinin düştüğünü görüldüyse varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına, verilen sözlerin tutulacağına, üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, bazı yorumculara göre ise de kişinin ahirete göç edeceğine, başını ağrıtan konuları konuşarak ya da adli yollara başvuru yaparak çözüme kavuşturacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğinin dişinin kırıldığını görmek içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine onun kurtaracağına, zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya çalışacağına, destek olan kişiler sayesinde çok büyük takdirler alınacağına, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, hayal edilen herşeye kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğinin dişinin ağrıdığını görmek yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına, başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, ticaretinin ilerlemeye başlayacağına, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, bir fitne çıkarmaya alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada sevdiğinin dişini kırmak sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, yeni bir işe geçiş yapılacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, tatil ya da dünya turuna çıkacağına, ancak daha sonra atılacak adımlar sayesinde çıkacak olan yeni fırsatlar değerlendirilmesi ile çok büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments