Rüya Tabirleri / kız rüyaları / Rüyada sevdiğin kızın seninle konuşması

Rüyada sevdiğin kızın seninle konuşması

Rüyada sevdiğin kızın seninle konuşması ezilmeden ve zorlanmadan hayatını geçindirme şansı elde edeceğine, zenginlik sahibi olunacağına, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına, insanlar arasında çok saygın bir kişi olacağına, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğin kızın seninle konuşması gördüyseniz

  • Maddi hayatınızda bazı sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.
  • Aklınıza gelen işleri yapmakta gecikmemelisiniz yoksa fırsatları kaçırabilirsiniz.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada sevdiğin kızın seninle ilgilenmesi bazı ilaçlar ve tedavi yöntemlerinin kullanılacağına, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, sözler sarf edeceğine, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments