Rüya Tabirleri / kız rüyaları / Rüyada sevdiğin kızın misafir gelmesi

Rüyada sevdiğin kızın misafir gelmesi

Rüyada sevdiğin kızın misafir gelmesi sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, ters giden durumların düzeltileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin kızın misafir gelmesi gördüyseniz

  • Her alanda bilginizi arttırmaya çalışmalısınız.
  • Yatırım amaçlı bir girişiminiz nedeniyle oldukça büyük paralar kaybedebilirsiniz.

Rüya yorumcularına göre rüyada sevdiğin kızı misafir etmek dualarına karşılık alacağına, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, bir sebeple maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine ve sağlık sorunları ile uğraşılacağına, ağrı ve sancılarından kurtulacağına, bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine ve  düşünmeden söylenecek bazı sözler yüzünden büyük bir kırgınlığa ve üzgünlüğe sebep olunacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments