Rüya Tabirleri / düğün rüyaları / Rüyada sevdiği kızı düğünde görmek

Rüyada sevdiği kızı düğünde görmek

Rüyada sevdiği kızı düğünde görmek aile bireylerinden biri ile tartışacağına, önemli işlerin insanı durumuna geleceğine, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, maddi ve manevi olarak çok sıkıntı çekeceğine yorumlanır.

Rüyada sevdiği kızı düğünde gördüyseniz

  • Sağduyulu önerileriniz destekleri arttırabilir.
  • Karşınızdaki kişiler söylediklerinizi veya yaptıklarınızı hemen anlayamayabilirler, on dakika sonra tekrar şansınızı denerseniz, fikirlerini değiştirmeye eğilimli olduklarını görebilirsiniz.

Rüyada sevdiğin kızla düğüne gitmek rüya sahibi kişi için iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına, başarılarını ispat edeceğine, çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, şansın önünün kesileceğine çalışmaların kötüleneceğine ve kısmete mani olunacağına, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments