Ana sayfa » Insan rüyaları » Rüyada sevdiği insan tarafından öpülmek

Rüyada sevdiği insan tarafından öpülmek

Rüyada sevdiği insan tarafından öpülmek sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, yaşamının da istediği şekilde ilerleyerek her geçen gün çok daha güzel olacağına, kişinin içinin daralacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevdiği insan tarafından öpülmek gördüyseniz

  • Ailevi ilişkilerinize gereken ilgiyi göstermeniz gerekiyor.
  • Bir çok konuda önemli insanlardan destek görmeniz olasıdır.

Rüyada sevdiği insan tarafından aldatılmak tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına, kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve sorunlarının doğru bir şekilde çözülmesi ve istedikleri şeylere daha rahat bir şekilde hareket ederek kısa zamanda kavuşmaları için destek olacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine, aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına, sıkıntılı bir işin ardından ferahlığa çıkılacağına, kişiliğiyle de dikkat çekeceğine işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gökçe Aksoy

Selamlar, rüyamda gerçek hayatta tanımadığım bir erkekle sevgili olduğumu ve benimle evlenmek istediğini gördüm. Ellerimin üstünü ve avuç içlerimi öpüyordu. Ayrıca dudaklarımdan da öpüyordu. Sonra şömine karşısında ben onun omuzunda uyuyakalmışım. Uyanıyoruz. Bana uykudan uyanınca ne güzel olduğumu yanaklarımın pembe pembe olduğunu söylüyor. Beni çok seviyormuş bunu hissediyorum sahiden. Sonra sahiden uyandım. Şimdiden teşekkürler.

Scroll to Top