Rüya Tabirleri / baba rüyaları / Rüyada sevdiği çocuğun babasını görmek

Rüyada sevdiği çocuğun babasını görmek

Rüyada sevdiği çocuğun babasını görmek rüya sahibinin şansının açılacağına, ruhsal olarak zarara uğranacağına, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, hayallerine bir süre de olsa ara vermek zorunda kalarak hedef değişikliğine gideceğine, bazı konularda kararsızlık yaşanacağına, yüklü bir miktar borç verileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiği çocuğun babasını gördüyseniz

  • Özgürlük arayışınız artıyor.
  • Gene maddi konularda birilerinin dolandırıcılık amacıyla size sokulması da olasıdır.

Rüya tabir edenlere göre rüyada sevdiğin çocuğun babasıyla tanışmak kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine ve artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, eğer iş için seyahat edilecekse gidilen yerde netice alınamayacağına, makam ve söz sahibi olacağına, huzurlu ve mutlu olunacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin çocuğun babasıyla konuşmak rüyayı gören için kendisine zarar verecek her türlü koşulu en iyi şekilde değerlendirerek yaşamını titiz bir yoldan sürdüreceğine, kendisine söylenen bazı yalanları ifşa edeceğine, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine, hayatta büyük değişiklikler ve yenilikler yapılacağına, yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments