Rüya Tabirleri / parmak rüyaları / Rüyada serçe parmak tırnağının kopması

Rüyada serçe parmak tırnağının kopması

Rüyada serçe parmak tırnağının kopması sorunların günden güne daha da artacağına ve sıkıntılı bir işe girileceğine, umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, rızkın gittikçe azalacağına, düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, yaşayacağı zorluklardan ötürü pek huzurlu olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada serçe parmak tırnağının kopması gördüyseniz

  • İlginizi çeken konulara zaman ayırmanızı sağlayacak değişiklikler yapmanız gerekiyor.
  • Uzak çevrenizde karşı cinsten biri size bazı tekliflerde bulunmaya hazırlanıyor.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada serçe parmağın tırnağının çıkması hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada serçe parmak tırnağının kırılması rüyayı gören için yaşadığı pişmanlıkların son bulacağına, gönül işlerinin hareketleneceğine, yüzünün her daim güleceğine, helal rızka kavuşacağına, işlerin sürekli büyüyeceğine, insanlardan bir süre uzak duracağına rivayet etmektedir.

Rüyada serçe parmağının tırnağını kesmek güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine, çabaların ve emeklerin boşa çıkacağına, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, sağlık sorunları ile dolu ve zor günler yaşayacağına, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine ve başının sıkışmasına sebep olan olaylardan en kısa zamanda kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments