Rüya Tabirleri / dalga rüyaları / Rüyada seninle dalga geçildiğini görmek

Rüyada seninle dalga geçildiğini görmek

Rüyada seninle dalga geçildiğini görmek arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, bir sebeple bir miktar zarar edeceğine, iş hayatında saygı göreceğine, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada seninle dalga geçildiğini gördüyseniz

  • Yapacağınız konuşmalar esnasında yararlı bilgiler edinebilir ya da yeteneklerinizi gösterebileceğiniz aktivitelere katılarak devamında fayda sağlayacak olaylara şahit olabilirsiniz.
  • Gitmeniz gereken yerlere ulaşabilmek için gerekenden biraz daha erken yola çıkmanızda fayda var.

Rüyada insanların seninle dalga geçmesi rüya sahibi kişi için bundan da son derece mutlu olacağına, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine, üstün başarılar alacağına, büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döneceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada seninle dalga geçilmesi rüyayı gören kişi için zor günlerini arkasında bırakacağına, kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına ve ortaya konulan projeler sayesinde katbekat fazla kazanç elde edileceğine, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, kötü duygularını yeneceğine, sivrilmek istese de uygun şartları elde edemeyeceğine, rakiplerine karşı da üstünlük kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada sevdiğinin seninle dalga geçmesi hayatına yeni anlamlar ve değerler geleceğine, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına, yetenekler ve beceriler sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına, kişinin sanatının çok beğenilmesi ile birlikte ününün artacağına delalet ettiğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments