Rüya Tabirleri / hediye rüyaları / Rüyada şemsiye hediye almak

Rüyada şemsiye hediye almak

Rüyada şemsiye hediye almak kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, sanatının insanları memnun ve tatmin etmeyeceğine, yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada şemsiye hediye almak gördüyseniz

  • Yapmaktan hoşlandığınız şeylerle vakit geçirmeniz boşluk hissini kapatabilir veya hayata farklı gözle bakmanızı sağlayabilir.
  • Daha fazla soru sormalısınız.

Rüyada siyah şemsiye hediye alındıysa eğer önlem almazsa çok kötü ve istenmeyen durumlara düşeceğine, kişinin uzak şehirlere ya da ülkelere gidip bir süre sonra oralarda yaşama kararı alacağına, başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, üzüntülü bir döneme girileceğine ve verilen sözlerin çok istenmesine rağmen tutulamayacağına, kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine ve paranın bir şekilde elden kaçırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil şemsiye hediye alındıysa kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine ve üzüntü yaşanacağına, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, Allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, bir sebeple kendisine yardımcı olması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kırmızı şemsiye hediye alındığında rüya sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına, hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine, takdir görecek pek çok iş yapacağına, sıkıntılı bir işin ardından ferahlığa çıkılacağına, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments