Rüya Tabirleri / balon rüyaları / Rüyada şekilli balon görmek

Rüyada şekilli balon görmek

Rüyada şekilli balon görmek rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına, ilişkinizin evliliğe doğru gidececeğine, dinlenilmemesi ve beslenmenin geri plana atılması yüzünden hasta olunacağına, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına, eşler arasındaki soğukluğun yakın zamanda ortadan kalkacağına alamettir.

Rüyada şekilli balon gördüyseniz

  • Duygusal bir durum sizi aşağı çekebilir.
  • Bazı konularda abartılı tavırlar sergilememeye veya başkalarının sınırlarını aşmamaya dikkat edin.

Rüyada balık şeklinde balon görüldüyse tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine, uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, bir gönül ilişkisine başlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kalp şeklinde balon görmek dedikoduların hat safhaya ulaşacağına, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine ve tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına, kötü giden işlerin düzeleceğine, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına ve kazançlı işlere girileceğine, huzursuzluk yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments