Rüya Tabirleri / parmak rüyaları / Rüyada şehadet parmağını öpmek

Rüyada şehadet parmağını öpmek

Rüyada şehadet parmağını öpmek ancak eğer bu şekilde hayatını sürdürmezse çok kötü durumlara düşeceğine ve büyük sıkıntılar çekip üzülmek zorunda kalacağına, zengin için yoksulluğa, yüklü miktarda kazanç getireceğine, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine alamet eder.

Rüyada şehadet parmağını öpmek gördüyseniz

  • Maddi başlıklı veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili konularda alışılmadık düşüncelerinizi devreye sokmalısınız.
  • Yaptığınız bir şey son derece beğenilecek.

Rüyada şehadet parmağını kaldırmak hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine ve dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına, verilen desteklere rağmen bir türlü toparlanılamayacağına, her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, mallarının ve parasının çoğalacağına, insanlarla bir araya geleceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü rüyayı gören kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerine göre rüyada şehadet parmağını gökyüzüne kaldırmak büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, hanesine bolluk geleceğine, yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına, moral bozukluğu yaşanacağına, düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine yorumlanır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments