Rüya Tabirleri / sav rüyaları / Rüyada sav yazısı görmek

Rüyada sav yazısı görmek

Rüyada sav yazısı görmek huzur içinde yaşayacağına, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine ve maddi olarak büyük bir darbe alacağına, ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine, yalan söyleyen bir kişinin aile ilişkilerine büyük zarar verecek bir yalanının ortaya çıkacağına, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine delalet eder.

Rüyada sav yazısı gördüyseniz

  • Ummadığınız yerlerden paralar gelebilir.
  • Genelde biraz mutsuzluk oyunu oynuyorsunuz.

Rüyada peygamber sav görüldüğünde parasal kaygılardan kurtulacağına, kişiliğini ortaya koymaya çalışırken aşırı despot ve sert bir görüntüye neden olduğu için yanlış anlaşılacağına, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına, çok kıskanacağı bir kişi olacağına, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sav efendimizi görüldüğünde kişinin bu sürüncemeden ötürü canının sıkılacağına, çok sıkıntılı günler yaşayacağına, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada sav getirmek kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, para meselelerinde gurur yapan kişinin borçlarını kapatamadığı bir zamanda ailesine durumu açarak yardım alacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine ve sevilen bazı eşyaların çalınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada peygamber efendimizi sav görüldüğünde uzun zamandan beri yaşanmamış olan zararlarla karşılaşılacağına ve kimseden destek alınamadığı için büyük bir çıkmaza girileceğine, kendini yerlerden yerlere vurup kahredeceğine, bazı sorunların aile bireyleri arasında tartışma yaratacağına işaret etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada sav demek işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine, yalancı bir kişi ile istemeden kurulan bir ortaklığın zarar görmeden bozulacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, yaşanan ayrılık ve hasret gibi duygulara çözüm bulunması için önayak olacağına, bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine, gireceği başka işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments