Rüya Tabirleri / sarmaşık rüyaları / Rüyada sarmaşık tohumu görmek

Rüyada sarmaşık tohumu görmek

Rüyada sarmaşık tohumu görmek yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, ortağının başka kimselerle iş çevireceğine ve büyük can sıkıntısı yaşayacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, geçim derdine gireceğine, kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sarmaşık tohumu gördüyseniz

  • Yakın çevrenizdeki kişi veya kişilerle ilşkilerinizde problemler yaşanabilir.
  • Bazı kişilerin bazı işleri daha iyi yapabilmesi, daha verimli sonuçlar alabilmesi ya da daha hızlı ilerleyebilmesi için fikirleriniz olabilir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada sarmaşık tohumu ekmek aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına, sorunların ve engellerin biteceğine, çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine, maddi ve manevi olarak güç ve kudret sahibi olacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments