Rüya Tabirleri / ter rüyaları / Rüyada sarı terlik görmek

Rüyada sarı terlik görmek

Rüyada sarı terlik görmek dünya yaşantısında çok rahat edeceğine, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına, rüya sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine, bazı kimseler tarafından uğrayacağı zarar nedeniyle canının yanacağına, artık eskisi gibi sıcakkanlı davranmayacağına ve aralarındaki iyi duyguların neredeyse biteceğine, evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına yorulur.

Rüyada sarı terlik gördüyseniz

  • Harcamalar artabilir.
  • Bazı kişilerin maddi konularda verdikleri sözleri yerine getirebilme, belli bir konuda sizi destekleme veya ihtiyaçlarınızı karşılama kapasiteleri hakkında bilgiler ortaya çıkabilir.

Rüya yorumcularına göre rüyada sarı terlik giymek sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara , hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sarı terlik alındıysa gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, yarınlarına umutla bakacağına, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, huzurlu olarak geçirilecek ve aile hayatı ile ilgili olarak büyük adımlar atılacak bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve gereken hazırlıklar yapılıp doğru adımlar atılırsa ihya olunacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine ve büyük bir sürpriz olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sarı terlik giydiğini görüldüğünde haneye bolluk ve bereket geleceğine, yeni bir projenin başına geçirileceğine, yaşamına renk geleceğine alamet eder.

Rüya yorumlarına göre rüyada sarı terlik vermek çok güzel günler görüleceğine ve en yakın zamanda çok mutlu bir haber alınacağına, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, elinin bolluk göreceğine, uğradığı zararların telafi edileceğine yorulur.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada sarı terlik kaybetmek bir sebeple çok büyük sorunlarla karşılaşacağına, tatlı yorgunluklar yaşayacağına, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada altın sarısı terlik giymek bir sebeple iş konusunda adım atmakta biraz korkak davranacağına, çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına, emeklerin zayi olacağı durumlar yaşanacağına, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, zor günlerin geride kalacağına ve endişelerin biteceğine, yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine ve bu sayede herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına delalettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments