Rüya Tabirleri / kedi rüyaları / Rüyada sarı kedinin saldırdığını görmek

Rüyada sarı kedinin saldırdığını görmek

Rüyada sarı kedinin saldırdığını görmek hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, kazancının artacağına ve uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine, ancak yakın bir zaman içinde büyük sıkıntılar yaşanacağına, iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine, dertlerin ve endişelerin son bulacağına, insanlarla arasının açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sarı kedinin saldırdığını gördüyseniz

  • Sevdiğiniz varsa biraz daha sabırlı olun.
  • Bazı kişilerin fikir değiştirmesi nedeniyle planlarınızı veya hayallerinizi sonlandırmanız gerekmiyor.

Rüyada beyaz kedi saldırması görülmesi dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, alım gücünün zayıflamayacağına, yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada büyük kedi saldırması görüldüğünde sorunlarını çözüme kavuşturacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde çok güzel günler göreceğine, keyfin ve huzurun yerine geleceğine, mal ve mülk sahibi olmaya, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, gururlu bir hayat süreceğine ve prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine ve üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments