Rüya Tabirleri / dut rüyaları / Rüyada sarı dut yaprağı görmek

Rüyada sarı dut yaprağı görmek

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada dut yaprağı sarmak depresif ruh halindeyseniz kurtulacağınıza, işlere nazar değeceğine, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, rüya sahibinin hayatına yeniliklerin geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada dut yaprağı yemek rüyayı gören için herkesin karşısında el pençe divan duracağına, çektiği sıkıntıların sona ermesi için oturup eşiyle konuşması ve bazı kararlar alması gerektiğine aksi takdirde bu sorunların devam edeceğine, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, sorunların gittikçe içinde çıkılmaz bir hal alacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına alamettir.

Rüya tabir edenlere göre rüyada dut yaprağı toplamak aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, beyaz ise güzel bir haber alınacağına, hayatındaki engelleri ve aksilikleri de yok etmiş olacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz dut yaprağı görüldüyse buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, günahlarından tövbe eden kişinin dualarının da kabul olacağına, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, hiç istemediği işlere gireceğine, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada dut yaprağı koparmak kafasının rahat edeceğine, kazancının düşeceğine ve bu nedenle yokluk içinde kalacağına, maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine, işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine, çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, işlerin zarar getirecek bir hal alacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments