Rüya Tabirleri / adam rüyaları / Rüyada sapık adamlar görmek

Rüyada sapık adamlar görmek

Rüyada sapık adamlar görmek büyük işlere girerek hayal ettiği herşeye kavuşacağına, yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına, hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, yakın bir zaman içinde yaptığı bu şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına, dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine ve kendisinin de ona karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına, zor durumların el birliği ile aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sapık adamlar gördüyseniz

  • Maddi açıdan sizden fayda sağlamaya çalışan kişiler olabilir.
  • Planlı programlı hareket etmek zorunda değilsiniz.

Rüyada sapık adamı dövmek rüyayı gören kişi için her şeyin yenileceğine, yeteri kadar sağlıklı ve rahat olacak aşamaya yakın bir zamanda geleceğine, günden güne daha büyük başarılar kazanacağına, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, isteklerini ve arzularını kolayca elde edeceğine delalettir.

Rüyada sapık adamdan kaçmak rüya sahibi için her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine, geçmişi unutup geleceğine, torunlarına dahi yeteceğine, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, parasal olarak çok kazanç elde edileceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments