Rüya Tabirleri / çeyiz rüyaları / Rüyada sandık çeyizi görmek

Rüyada sandık çeyizi görmek

Rüyada sandık çeyizi görmek düşman olduklarının anlaşılacağına, alacağı güzel haberler sayesinde adeta mutluluktan havalara uçacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sandık çeyizi gördüyseniz

  • Belli bir seçim yapabilmek için ortak çaba gerekiyor olabilir.
  • Her şeyi kendi başınıza halletmek zorunda değilsiniz.

Rüya yorumlarına göre rüyada sandıktan çeyiz çıkarmak sahip olduğu mal varlığını başkalarına kaptıracağına, her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine, miras konularında sıkıntılar çıkacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments