Rüya Tabirleri / samanlık rüyaları / Rüyada samanlıktan yumurta toplamak

Rüyada samanlıktan yumurta toplamak

Rüyada samanlıktan yumurta toplamak bekar ise karşısına çıkacak bir kısmete kalbini kaptıracağına, iş dünyasında ve toplumda çok saygın biri olarak anılır olacağına, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, kazancındaki verimliliğin artacağına, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına, istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına rivayet eder.

Rüyada samanlıktan yumurta toplamak gördüyseniz

  • Hassasiyet kazanan konularda daha esnek davranmanız gerekebilir.
  • Amaçlarınız ne ise veya hayatınızda değiştirmek veya değişiklik yapmak istediğiniz yerler neresi ise, harekete geçebilirsiniz.

Rüya alimlerine göre rüyada samanlıkta yumurta bulmak olaya tanık olan kişilerin üzülmesine sebep olunacağına, maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine, gelir elde edeceğine, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, huzuru ve başarıyı yakalayamayacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments