Rüya Tabirleri / saman rüyaları / Rüyada saman yığınları görmek

Rüyada saman yığınları görmek

Rüyada saman yığınları görmek düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, sorunların ardı ardına geleceğine, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, huzursuzluklar ile boğuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada saman yığınları gördüyseniz

  • Kafanızda bazı plan veya projeleriniz varsa, kafanızda, olayların aynen istediğiniz şekilde gelişeceğini düşleyerek şekillendirebilirsiniz.
  • Şikayet etmeye başlamanız sizi eleştirilere açık hale getirebilir.

Rüyada saman yığınının altında kalmak çeşitli tartışmalar yaşanacağına, bir araya geleceğine ve eski günlerde olduğu gibi yan yana ve omuz omuza olacağına, tanınmayan birini gurbete yollamak ise kişinin işle alakalı bir görev yüzünden yurt dışına ya da çok uzak bir yola çıkacağına, yüzünü güldürecek bir haber alacağına, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments