Rüya Tabirleri / futbol rüyaları / Rüyada sahada futbol oynamak

Rüyada sahada futbol oynamak

Rüyada sahada futbol oynamak övgü dolu sözler işiteceğine, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, iş hayatındaki başarılarının artacağına, yapılan çalışmaların sürekli artarak başarı sağlayacağına, bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, sadece makamının değil kazancının da artacağına işaret eder.

Rüyada sahada futbol oynamak gördüyseniz

  • Seyahatlere ya da eğitime para yatırıyorsanız beklenmedik harcamalar söz konusu olabilir.
  • Belli bir plan ya da projenizde ufak tefek ayarlamalar yapıyor olabilirsiniz.

Rüyada halı sahada futbol oynamak bir sebeple iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına, bazı büyük çalışmalar yapacağına, sevilen bir kişi ile tartışılacağına, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına, maddi olarak kolaylık içinde olacağına, miskinliğinden ve sürekli olarak uyuma isteğinden kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil sahada futbol oynamak rüya sahibi için varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine ve eşlerin çok mutlu olacağına, işlerinde birçok sorun yaşadıktan sonra büyük maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekeceğine, her yaptığının arkasında destek veren ailesine karşı da iyi bir evlat olarak karşılık vereceğine, sorunlara daha akıllı başlı bir şekilde bakacağına, isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments