Rüya Tabirleri / saç rüyaları / Rüyada saçta yara görmek

Rüyada saçta yara görmek

Rüyada saçta yara görmek ailesini de yanına alarak üzerindeki stresi atacağına, siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına, mutluluğunun da artacağına, onlarla gönül birliği edeceğine, resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine, ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına yorumlanır.

Rüyada saçta yara gördüyseniz

  • Özel yaşamınızda, ailenizde veya evinizde rahatsız edici ufak tefek gelişmeler yaşanabilir.
  • Planlarınızı uygulamak üzere bir adım öne çıkmanız gerekiyor.

Rüyada saçta yara çıkması rüyayı gören kişi için kapanan bütün kapıların açılacağına, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, rızkında ve malından olacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine, gözlerindeki yaşın kuruyacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine yorumlanır.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada saçın yara olması iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına ve çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, stres yaptığı işlerde başarıya ulaşacağına, çok büyük zenginliğe sahip olacağına, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, isteklerin yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada saçta yara kabuğu görülmesi kişinin sülalesindeki erkek birey sayısının artacağına, iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına, çok büyük hastalıklar ve üzüntüler yaşasa bile çok dirayetli olduğu için herhangi bir sorun ile karşılaşmayıp sağlıklı bir hayat süreceğine, evine ve evliliğine karanlık bulutlar çökeceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments