Rüya Tabirleri / böcek rüyaları / Rüyada saçta böcek görmek

Rüyada saçta böcek görmek

Rüyada saçta böcek görmek aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada saçta böcek gördüyseniz

  • Geleceğinizi planlamalısınız.
  • Aynı an da pek çok işe yetişmeye çalışarak planlarınızın yararsız hal almasına izin vermemelisiniz.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada saçtan böcek düşmesi her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, saygın biri olacağına, sorunlu bir döneme gireceğine, acı tecrübeler edineceğine ancak gelecek için bu deneyimleri olumlu şekilde kullanacağına, işi ile gündeme geleceğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre rüyada saçta böcek çıkması zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada saça böcek girmesi tatlı ve güzel bir yoğurt görmesi ise alın terinin karşılığını alacağına, maddi açıdan rahata erileceğine, subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına, en kısa zamanda ayağa kalkacağına, dileklerin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumcularına göre rüyada saçta böcek öldürmek atılan adımlardan ötürü çok sorun yaşayacağına, yeni başlangıçlar yapacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına delalet eder.

Rüya tabircilerine göre rüyada saçtan böcek dökülmesi sevinçli ve güzel haberler alınacağına, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, rüyayı gören kadınsa sıkıntılı bir döneme girileceğine, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına tabir olunur.

Rüya yorumlayanlara göre rüyada saçta böcek ayıklamak kazancının ve rahatlığının daim olacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına tabir olunur.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada saçta böcek temizlemek eğer mektup kapalı bir zarf içinde gelirse de kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına, ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine, her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına, büyük tartışmalara gireceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments