Ana sayfa » Orta rüyaları » Rüyada saçının ortasını kel görmek

Rüyada saçının ortasını kel görmek

Rüyada saçının ortasını kel görmek hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine ve hiçbir zaman işsizlik gibi kötü bir sorunu olmayacağına, alınan eğitime uygun bir çalışmanın bulunması ile cebe yüklü miktarda kazanç gireceğine ve büyük bir saygınlığa sahip olunacağına, rüya sahibinin çok zor ve kötü günler geçireceğine, nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için çok ağır sayılacak olaylar yaşayacağına, hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada saçının ortasını kel gördüyseniz

  • Kirada oturuyorsanız, komşularınız türlü problemler yaratabilir veya kardeş ya da kuzenlerin sorunlarıyla uğraşılması gerekebilir.
  • Beraberce vereceğiniz bazı kararları uygulamaya sokuyorsunuz.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada saçının ortasının kel olması makbul olan mallara kavuşacağına, bazı konularda önayak olunacağına, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, uzun bir süreden beri güzel bir şekilde ilerleyen işlerin yakında çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok daha büyük üzüntüler yaşayacağına, hayatın kişinin yüzüne güleceğine delalet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top