Rüya Tabirleri / ağız rüyaları / Rüyada saçın ağzına girmesi

Rüyada saçın ağzına girmesi

Rüyada saçın ağzına girmesi sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, insanları kırmak istemese bile bu süreçte ağzından çıkanları kulakları duymayacağı için sonradan üzüleceği konuşmalar yapacağına, hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine, çok büyük fırsatların ele geçeceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve bu sayede mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada saçın ağzına girmesi gördüyseniz

  • Bazı planlarınız, maddi düzenlemeler veya iş birlikleriniz ani aksaklıklarla karşılaşırsa, biraz beklemenizde fayda var.
  • Aynı problemler, yakın çevre ilişkilerinizde, eğitim, bilişim, kısa mesafe seyahatler, halkla ilişkiler v.b alanlarda da kendini gösterebilir.

Rüyada saçın ağızdan çıkması rüya sahibi kişi için yaşamına farklı bir yön vereceğine, hayalini kurduğu şeylerden günden güne uzaklaşacağına, en kısa zamanda ayağa kalkacağına, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, zevke aşırı düşkünlük gösteren rüya sahibinin maddi sorunlarının da büyüyerek borç almak zorunda kalacağına, iş hayatının her geçen gün daha da bozulacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments