Rüya Tabirleri / kurt rüyaları / Rüyada saçımda kurt görmek

Rüyada saçımda kurt görmek

Rüyada saçımda kurt görmek sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, hayırlı işlere girileceğine, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, çok büyük kısmetler elde edileceğine, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına, düşmanlar tarafından zarar göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada saçımda kurt gördüyseniz

  • Düşüncesizce yaptığınız veya çevrenize yenilikleri kanıtlama eğiliminiz nediniyle yaptığınız yatırımlardan para kaybına uğrayabilirsiniz.
  • Olayları farklı kişilerin soruşturup, ona göre karar vermelisiniz.

Rüyada başkasının saçında kurt görüldüğünde müşkül durumların üstesinden geleceğine, kendisini yıpratacağına buna karşılık isteklerini yerine getiremeyeceğine, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına inanılır.

Rüyada kızının saçında kurt görüldüyse sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, ancak daha sonra yaşanacak çeşitli sorunlardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekerek hiç beklemediği birçok sıkıntı ile yüz yüze geleceğine ve yaptığı işlerde neredeyse attığı her adımda çok büyük problemler yaşayacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada saçından kurt çıktığını görüldüyse bolluğun sürekli olacağına, eline geçen fırsatların yeni yollar açması sayesinde maddi ve manevi durumunun gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumlarına göre rüyada saçından kurt temizlemek iyi ve güzel huylarını terk edeceğine, cesaretinin yerine geleceğine, ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çocuğun saçında kurt görüldüyse kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına, olumsuz olaylar yaşayacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine delalettir.

Rüyada saçından kurt çıkması rüyayı gören kişi için maddi sorun yaşamayacağı için hayatını refah içinde sürdüreceğine, beden sağlığının zarar göreceğine, uğranılan zararların kısa süre içinde telafi edileceğine, onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine ve bol hayır duaları alınacağına, karşılıklı olarak gelişen uyumlu ilişkilerin ilerleyen zamanlarda daha da güçleneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre rüyada saçından kurt dökülmesi aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada saçına kurt düşmesi rüya sahibi kişi için yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, tövbe etmeye ya da İslamla şereflenmeye, gereksiz bir harcama yapılacağına, kişinin çevresinde zenginliği ile nam salacağına, çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine işarettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments