Rüya Tabirleri / kazı rüyaları / Rüyada saçı kazılı görmek

Rüyada saçı kazılı görmek

Rüyada saçı kazılı görmek çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, yapılacak bir hata yüzünden iş hayatında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, uzun bir süre boyunca çekeceğine, çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada saçı kazılı gördüyseniz

  • Sağlık sorunları yüzünden ilgilenmeniz gereken şeylere fazla konsantre olamamanız olasıdır.
  • İnsanlarla olan ilişkileriniz uyumludur.

Rüyada saçını kazıtan kadın görüldüyse kısa süreli karlar elde edileceğine, yapılan hataların tekrarlanacağına, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına, kar elde edileceğine, kendisini yalnız hissettiğinde yanında kimseyi bulamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada başkasının saçını kazıtmış görmek elde ettiklerine rağmen ahiret hayatını da göz ardı etmeden yaşayacağına, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine ve işinin ehli biri olacağına, atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, para sıkıntısı çekmeyeceğine, yapılan çalışmalar ve ortaya konulacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sorunlarından kısa bir zaman içine kurtulacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments