Rüya Tabirleri / limon rüyaları / Rüyada saça limon sürmek

Rüyada saça limon sürmek

Rüyada saça limon sürmek özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, hayatındaki her şeyi kaybedeceğine, işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine ve rahatsızlık yaşanacağına, aile hayatında can sıkıcı olayların yaşanacağına, her işte kendisi kadar ailesinin de onayını alma ihtiyacı içinde olan rüya sahibinin izlediği yolun doğru olduğuna ve kar dolu işler sonrasında büyük taşınmazlar alacağına işarettir.

Rüyada saça limon sürmek gördüyseniz

  • İleride, şu an olduğu gibi kalmasına izin verdiğiniz şeyler olursa, zaman içinde yanlış karar verdiğinizi düşünme ihtimaliniz var.
  • Hayranlarınız veya size yardımcı olmak isteyen kişiler var.

Rüyada saça limon sıkmak mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına ve güzel günler göreceğine, hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına, sevilen ve manevi değeri büyük olan bir eşyanın çalınacağına, bazı sıkıntılar içerisine gireceğine, bir sebeple çok zarar göreceğine, şansının ve kısmetinin kapanacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments