Rüya Tabirleri / saç rüyaları / Rüyada saç spreyi görmek

Rüyada saç spreyi görmek

Rüyada saç spreyi görmek eşler arasında bir soğukluğun baş göstereceğine, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, konforunun ve lüksünün de çoğalacağına, gelecek ile ilgili çok büyük düşünceleri ve hayalleri olduğuna, eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada saç spreyi gördüyseniz

  • Geleceğinizi dikkatle ele alarak mevcut ilişkileriniz hakkında kararlar alabilirsiniz.
  • İş yerinizde sizi fazla ilgilendirmeyen bir konuda bazı karışıklıklar çıkabilir.

Rüyada saça sprey sıkmak rüya sahibi için kişinin hayırlı yollara gireceğine, hayatını ailesine adayacağına, haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine, daha çok saygı ve destek göreceğine ve el üstünde tutulacağına, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine ve üzüntü ve stres yüzünden rüya sahibinin hasta olacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments