Rüya Tabirleri / koku rüyaları / Rüyada sabun kokusu almak

Rüyada sabun kokusu almak

Rüyada sabun kokusu almak bir anda büyük bir fırsat yakalanılacağına ve sorunsuz geçecek bir döneme girileceğine, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına, düşmanlar ile mücadele edeceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine ve bu süreç içinde iletişimde sorun yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada sabun kokusu almak gördüyseniz

  • Sezgilerinize güvenebilir, tecrübelerinizi her alana yansıtabilirsiniz.
  • Yeni bir adım atıyor olabilirsiniz.

Rüyada beyaz sabun kokusu duymak birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, evindeki ve işindeki verimin azalacağına, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine işaret ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments