Rüya Tabirleri / kapı rüyaları / Rüyada rüzgarın kapıyı zorlaması

Rüyada rüzgarın kapıyı zorlaması

Rüyada rüzgarın kapıyı zorlaması hayatta istediği her şeyi gerçekleştireceğine, kendisine yeni bir iş bulacağına, elindekilerin tadını doyasıya çıkaracağına, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada rüzgarın kapıyı zorlaması gördüyseniz

  • Siz bir erkekseniz bayanlara karşı bilinçaltınızda taşıdığınız şüpheler yüzeye çıkabilir.
  • Endişelenmemenizde fayda var.

Rüyada rüzgardan kapının kırılması tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına ve bu kimse sayesinde kısa sürede büyük deneyim elde edileceğine, kısmetli bir yıl geçirileceğine, deyim yerindeyse başının da öne eğileceğine, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına ve bu sebeple kişinin kendisini bir türlü affetmeyeceğine, farklı iş kollarına ulaşacağına yorumlanır.

Rüya tabircilerine göre rüyada rüzgardan kapıyı kapatmak yaşayacağı güzel günlerin de çoğalacağına, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına ve tüm dertlerinin biteceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerinin her geçen gün daha da artacağına, yaptıklarının da tatsız olaylara ve sonuçlara varacağına, kişinin hareketli yaşamından memnun kalacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine delalet etmektedir.

Rüyada rüzgarın kapı açması kazançlı bir işin başına geçileceğine, hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bir konuda destek alacağına, sorunlu zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyada rüzgardan kapı çarpması rüyayı gören kişi için zahmetli durumların sona erdirileceğine, yeni bir ilişkiye başlamaya, çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına, çevresindeki herkese yardımcı olacağına, işlerin yakın zamanda bozulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada rüzgarın kapıyı uçurması her zaman el üstünde tutulacağına, çocuklarının ve torunlarının hep çevresinde bulunacağına, tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, somut delil olmadığı için ortaklığa devam edeceğine alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sema korkmqz

Çok güzel evim var kutu gibi bir bakıyorum kapı açılmış rüzgar var kapıyı kapatamadım