Rüya Tabirleri / nur rüyaları / Rüyada risale nur görmek

Rüyada risale nur görmek

Rüyada risale nur görmek yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına, sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine, büyük paralar kazanılacağına, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada risale nur gördüyseniz

  • Bazı değişiklikler daha fazla para kazanmanızı sağlayabilir.
  • Hiç ilgisi olmayan konuları üzerinize alınıp, çevrenizdekilere karşı sert tutumlar takınabilir ya da küsebilirsiniz.

Rüya tabir edenlere göre rüyada risale nur okumak büyük aksilikler yaşayacağına, maddi anlamda feraha ermeye, yarı yolda kalmaktan korkulan bir işle muhatap olunacağına ve zararlı bir alışkanlıkla ilgili olarak verilecek tedavi kararından dönüleceğine, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına, kişinin becerilerinin farkına varılacağına böylece işinde terfi ettirileceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments