Rüya Tabirleri / reşat rüyaları / Rüyada reşat görmek

Rüyada reşat görmek

Rüyada reşat görmek yoluna çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşacağına, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, hayali kurulan eve ulaşmaya, üzüntülerin ve sıkıntıların sona ereceğine, çözmeye çalıştığı problem ya da durum içinde sürekli başa döneceğine, çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada reşat gördüyseniz

  • Olaylar meydana gelene kadar ne dediğimi anlamaya bilirsiniz.
  • Çözülmemiş sorunları çözme şansı bulabilirsiniz.

Rüyada altın reşat görüldüğünde işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, yaşamın daha kolay hale geleceğine, değer verdiği gibi kıymet göreceğine, mali konularda yeterince dikkatli davranmadığı için sürekli bir dar boğaz yaşayacağına, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, ancak daha sonra bu durumların düzeleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada reşat altını görülmesi bazı kişilerle aralarında büyük anlaşmazlıklar yaşanacağına, kişinin sevdasına aynı şekilde karşılık bulacağına, moral bozukluğunu sevdikleri ile beraber atlatacağına, en olunmaz yaralarının kapanacağına, çok güzel ve hayırlı çalışmalar yaparak kendisinden yardım isteyen herkese çok büyük yardımlarda bulunacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada reşat kolye görüldüyse hasadının tarlasında kalacağına, sorunlardan kısa süre içinde kurtulmaya, mevki makam sahibiyken işten olunacağına, ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, maddi sıkıntıların biteceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments