Rüya Tabirleri / renk rüyaları / Rüyada renkli taşlı yüzük görmek

Rüyada renkli taşlı yüzük görmek

Rüyada renkli taşlı yüzük görmek yakın bir zaman içinde ortaya çıkan bereketsizlik ile başa çıkmak zorunda kalacağına, sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, sonra da kaybettikleri karşısında yaptığı hatanın büyüklüğünün ve ciddiyetinin farkına vararak çok üzüleceğine, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceğine, beklenmedik bir sebep yüzünden akrabalarla tartışma yaşanacağı rivayet eder.

Rüyada renkli taşlı yüzük gördüyseniz

  • Geçmişin geride kalması gerekiyor.
  • Otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinizde veya seyahatler esnasında daha dikkatli olmalısınız.

Rüyada renkli taşlı yüzük takmak rüyayı gören için iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, iş yerinde üst yönetimde kendisine yere bulacağına, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, kişinin zor ve mutsuz günler geçireceğine, alanında marka bir isim olacağına işaret ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments