Rüya Tabirleri / renk rüyaları / Rüyada renkli sütyenler görmek

Rüyada renkli sütyenler görmek

Rüyada renkli sütyenler görmek geleceğinin de umut vadedeceğine, hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine, vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına, fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine, ailesini veya sevdiği kimseleri de bu düşüncesiz davranışı nedeni ile çok zor bir durumda bırakacağına yorulmaktadır.

Rüyada renkli sütyenler gördüyseniz

  • İlerlemenize faydası olacak kişisel değişiklikler yapabilirsiniz.
  • Maddi durumunuzu ya da özel hayatınızı ilgilendiren düzensizlikler veya gariplikler söz konusu olabilir.

Rüyada sarı renk sütyen görüldüyse çalışmaların ve projelerin yeni iş kapıları açacağına, işlerin yolundan çıkacağına, hasretin ve özlemin biteceğine, kendi içindeki gücü keşfedeceğine işarettir.

Rüyada siyah renk sütyen görmek projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine bu sayede hem makamının hem de kazancının artacağına, mülkiyetinin de artacağına, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada pembe renkli sütyen görülmesi değer verdiğiniz birine karşı olan hislerinizin git gide kaybolmasına, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına, çok mutlu olacağına inanılmaktadır.

Rüyada mavi renk sütyen görmek bulduğu bir hata sayesinde büyük bir yaygara kopartacağına, uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine sırt çevireceğine, yeni ve daha büyük çalışmalar gerçekleştirip parasal sorunları çözmek için uğraşacağına, eline geçen fırsatları bu yüzden gerektiği gibi kullanamayacağına, çekemeyenlerin de çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada ten rengi sütyen görülmesi onlarla arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına, kötü alışkanlıklardan birine tekrar başlanacağına, mutluluğunun ve iyi halinin de bozulacağına, atılan adımların daha iyi bir şekilde düşünüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada krem rengi sütyen görüldüyse onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine ve kazanç elde etmeye başlanacağına, büyük başarılar ve ödüller kazanılacağına, kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına inanılır.

Rüyada mor renk sütyen görülmesi elinde avucunda ne varsa hepsini satmak zorunda kalacağına ve çevresindeki kişiler tarafından desteklenmeyeceğine, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, bekârlığına da veda edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil renk sütyen görmek iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, hayatını ailesine adayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kırmızı renk sütyen görüldüğünde çok iyi bir çevreye sahip olunacağına, anne ve baba duası alınacağına, somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine, hiç tahmin etmediği kadar iyi bir çalışmaya yardımcı olacağına, sorunların üzüntülere neden olacağına alamet ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments