Rüya Tabirleri / renk rüyaları / Rüyada renkli şeker görmek

Rüyada renkli şeker görmek

Spread the love

Rüyada renkli şeker görmek hayatının da düzene gireceğine, hayatına yeni anlamlar ve değerler geleceğine, rüya sahibinin elinin darlaşacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, kazanç ve mal kaybına uğrayacağına, aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada renkli şeker gördüyseniz

 • Bazı kimselerin kaba saba davranışları yüzünden aşırı sinirlenmeniz mümkündür.
 • Sadece öğleden sonramodumuz bir miktar düşebilir.

Rüyada mavi renk şeker görülmesi borçlarının artacağına ve bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına, kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada renkli şeker alındıysa zor zamanların geride kalacağına ve sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına yorumlanır.

Rüyada renkli şeker yediğini görmek iş ile ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına, arkasından gıybet edeceğine, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına, aile hayatı içinde çok büyük tartışmaların ve sorunların yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kavanozda renkli şeker görüldüyse hayatında olumlu değişiklikler olacağına, rızkının çoğalmasına vesile olacak kazançlı işlere gireceğine, endişelerin ve korkuların geçeceğine, çok büyük bir baskı altına gireceğine ve sonunda tüm toplum ile bağlarını kopartıp kendisini ruhsal bir hastalığın kucağına yorumlanır.

Rüyada sarı renkli şeker görüldüyse atılan adımların kısa sürede başarıya ulaşacağına, bazı maddi problemler yaşayacağınıza, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, aklından ve gönlünden geçen isteklerinin de Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, iş aramak ve bu süre zarfında cepten yemek zorunda kalınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre rüyada renkli şeker dağıtmak hayırlı olayların yaşanacağına, çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına, gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına, sorunlarının sürekli artacağına, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına ancak daha sonra daha başarılı hamleler yaparak bu durumu tersine çevireceğine, o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine delalet eder.

Rüyada renkli şeker yapıldığında böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, sevgilinizle küsmeniz aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, hayatında iyi giden her şeyin bir anda bozulacağına, içine düştüğü sıkıntılardan kurtulmak için çok büyük bir destek alacağına, yaptığı işlerin her zaman hayırlı ve mutlu sonla biteceğine alamettir.

Rüyada mor renk şeker görüldüğünde sorunlarının sürekli artacağına, parasal konularda kolaylık içinde yaşayacağına, işlerini kısa zamanda büyüteceğine, kalbindeki kuşkulardan arınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada renkli şeker yemek çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, ikisinin de çok rahat edeceğine, üzüntülerin sevince döneceğine ve hem aile için hem sosyal çevre için güzel sürprizler yapılacağına, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil renkli şeker görüldüyse iş hayatında çok büyük zararlara uğrayacağına, bir sebeple sağlık durumunun bozulacağına, ele güne muhtaç hallere geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada renkli şeker toplamak canını ve malını garanti altına alacağına, engellerin ortadan kalkacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına, fakir çocukları giydireceğine, kendine olan güvenini yitireceğine rivayet eder.

2 yorumlar

 1. Avatar

  Rüyada gri toz şeker yiyorum kaşıkla

  • Avatar

   Değerli Ziyaretçim,
   Bu rüya arkadaşa, dileklere ve emeğe işarettir. Rüya alimlerine göre arkadaşlarının yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına; tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına; emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına rivayet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.