Rüya Tabirleri / mezar rüyaları / Rüyada renkli mezar taşı görmek

Rüyada renkli mezar taşı görmek

Rüyada renkli mezar taşı görmek kısa bir süre sonra da beklediği büyük başarıyı elde ederek alnının akıyla işlerin üstesinden geleceğine, rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, maddi açıdan çok zor günlerin geleceğine, işlerin çok büyük bir çıkmaza gireceğine, maddi anlamda zayıflayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada renkli mezar taşı gördüyseniz

  • Sevdiğiniz kişileri ya da önemsediğiniz ilişkileri ihmal etmemenizde fayda var.
  • Duygularınızla oynamaya çalışan ya da sizi manipüle eden kişlere dikkat etmelisiniz.

Rüyada yeşil renkli mezar taşı görüldüyse eşlerin birbiri ardına büyük tartışmalara gireceğine, hem de para kaybettireceğine, bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments