Rüya Tabirleri / far rüyaları / Rüyada renkli far sürmek

Rüyada renkli far sürmek

Rüyada renkli far sürmek başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına, kazancının yerine gelmesine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına, gelir kaynaklarının kuruyacağına, şansının da döneceğine delalet etmektedir.

Rüyada renkli far sürmek gördüyseniz

  • Mali, sosyal veya sağlıkla ilgili girişimlerinizden bir tanesi istediğiniz şekilde ilerlemeyecek olabilir veya konuyla hayal ettiğiniz şey aynı olmayabilir.Zamanı daha yararlı işlerle geçirmekte fayda var.
  • Sevdiğiniz bir kişiyle özel bir plan yapabilirsiniz.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yeşil renk far sürmek hedefine ulaşmak için sebat edeceğine, kötü günlerini aşmayı başaracağına, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, yolunun ve geleceğinin açık olacağına, çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine, malının üstüne mal ekleyeceğine yorulur.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada koyu renk far sürmek yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, mucize denilecek kadar önemli değişikliklerin yaşanmasına, ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket edileceğine, yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada mavi renk far sürmek kişinin gönül hoşluğu ile karşılaşacağına, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, mevki makam sahibiyken işten olunacağına, dualarının ve hayallerinin Allah katında karşılık bulacağına, Allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments