Rüya Tabirleri / eşya rüyaları / Rüyada renkli eşyalar görmek

Rüyada renkli eşyalar görmek

Rüyada renkli eşyalar görmek herkesin yardımına koşacağına, yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine ve kederleneceğine ve ağır bir hastalığa tutulup uzun bir zaman pençesinden kurtulamayacağına, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, yeni işlere ve projelere gireceğine ve çok başarılı olacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada renkli eşyalar gördüyseniz

  • İşinizle ilgili görevlere veya ortaya çıkartmaya çalıştığınız planlara ait alışılmadık fikirleriniz olabilir.
  • Geleceğinize yatırım yapın.

Rüyada mor renkli eşya görmek tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine, hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, güzel sözler işitmesinin yanında iyi haberler de alacağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz renk eşya görülmesi hayatın alınacak haberler üzerine düzene gireceğine, bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada pembe renk eşya görmek yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, güzel huylarını ve inancını bir kenara atacağına, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah renk eşya görüldüyse eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine, kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına, rızkının ve kazancının bollaşacağına, parasının ve malının çoğalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada turuncu renk eşya görmek kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil renkli eşya görülmesi hayattan hiç zevk alamaz olacağına, iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına, yaptığı işlerde çok büyük kazanca sahip olacağına, gerçekleştireceği çok büyük bir proje ile birçok kişi tarafından isminin duyulacağına delalettir.

Rüyada mavi renk eşya görmek moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, endişe ettiği konularda zarar edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı renk eşya görmek çok daha zor durumların altından rahat bir şekilde çıkacağına, bir sebeple gergin ve stresli günler geçireceğine, hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına, ele güne muhtaç hallere geleceğine, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada altın rengi eşya görüldüğünde ömür boyu süreceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, iş hayatında her zaman sıkıntılı günler geçireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada gri renk eşya görüldüğünde yaşamdan elini eteğini çekeceğine, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine ve kırgınlıkların unutulacağına, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına işarettir.

Rüyada sarı renk eşya görüldüğünde elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına ve üstüne bir de kar edeceğine, yatırımlarından hedeflediği karı elde edeceğine ve bu sayede kendine olan özgüveninin de artacağına, yatırımlarının kendisine kar getireceğine ve yüzünü güldürecek şekilde sonuçlanacağına, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına bu nedenle de üzülerek yataklara düşeceğine, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine alamettir.

Paylaş

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments