Rüya Tabirleri / yumurta rüyaları / Rüyada rafadan yumurta görmek

Rüyada rafadan yumurta görmek

Rüyada rafadan yumurta görmek çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, bir akrabayla olan dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, istemeden birçok fırsatı kaçıracağına, elde bulunan imkânların artacağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine ve kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine inanılmaktadır.

Rüyada rafadan yumurta gördüyseniz

  • İnsanların sizi hiçbir zaman kaybetmeyeceklerini düşünmesini engellemek için değişiklikler yapmalısınız.
  • Ya da partneriniz yeni maddi kaynaklar bulabilir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada rafadan yumurta soymak işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, cesaretini ve kendine olan özgüvenini toplayacağına, sevdiği kişilere yardım edeceğine, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına ve yüzün güleceğine, bunun için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına delalettir.

Rüya alimlerine göre rüyada rafadan yumurta pişirmek düşüncelerini net olarak açamayacağına, sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına ve bunun için her zaman şükredeceğine, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine, uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına, ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına alamet etmektedir.

Rüyada rafadan yumurta yediğini görülmesi manevi tatmini İslamiyet’te bulacağına, insanlar arasında büyük itibar kazanacağına ve insanlardan hürmet göreceğine, gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine ve sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments