Rüya Tabirleri / fiş rüyaları / Rüyada priz fiş görmek

Rüyada priz fiş görmek

Rüyada priz fiş görmek parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine, toplum içinde yüz kızartıcı bir duruma düşüleceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, hiç istemediği işlere gireceğine, ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine, muradına eremeyeceğine ve kişinin tüm planlarının aksi bir şekilde olacağına delalettir.

Rüyada priz fiş gördüyseniz

  • İki farklı konuda tereddütte kalabilirsiniz.
  • Birlikte çalıştığınız veya yaşadığınız bir kişiyle problem yaşayabilirsiniz.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada prizden fiş çekmek işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine, rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına ve böylece maneviyatının da güçleneceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, bunun da işindeki verimliliğine olumlu şekilde yansıyarak ona büyük avantajlar ve fırsatlar getireceğine, insanlarla iç içe olacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumlarına göre rüyada prize fiş takmak gönül işlerinde üzüntüler yaşanacağına, sonunda büyük bir başarı kazanılacağına, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine, işlerin her geçen gün daha başarılı olunacağına, eline geçene para sayesinde hanesine bolluk ve bereketin hâkim olacağına inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments