Rüya Tabirleri / mandalina rüyaları / Rüyada poşet dolusu mandalina görmek

Rüyada poşet dolusu mandalina görmek

Rüyada poşet dolusu mandalina görmek kendisini uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar kötü hissedebileceğine, işlerine yeni işler katacağına, hak yolundan bilerek ve isteyerek ayrılacağına, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine ve daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada poşet dolusu mandalina gördüyseniz

  • Ailenizden birisinin uzaklaşması, bir yerlere gitmesi ya da sizinle ters düşüncelere girerek yollarınızı ayrması olasıdır.
  • Aşırı hassas kişilerle uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada kamyon dolusu mandalina görmek maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına, zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, büyük bir özgüven kazanılacağına, ihtiyaçlarını giderebileceğine ve sahip olmak istediklerine ulaşacağına inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments