Rüya Tabirleri / hamur rüyaları / Rüyada poğaça hamur görmek

Rüyada poğaça hamur görmek

Rüyada poğaça hamur görmek kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına, ele geçen kazancın azalacağına, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına, neşeli zamanların yaşanacağına, sevdiği insanla arasına mesafe gireceğine, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına alamet eder.

Rüyada poğaça hamur gördüyseniz

  • İki kere düşünmeden konuşmamanızda veya eleştirilerde bulunmamanızda fayda var.
  • Maddi kazanç sağlamak ya da genel anlamda ilerlemek için yeni fikirler geliştirmelisiniz.

Rüyada poğaça hamuru yapmak kendisini üzen ve kötü durumlara sokan olayların son bulacağına, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, eşiyle bazı konularda ters düşeceğine, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına işarettir.

Rüyada poğaça hamur yoğurmak sıkıntıların Allah’ın izni ile son bulacağına, ancak iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bu sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına, olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments