Rüya Tabirleri / et rüyaları / Rüyada piliç eti görmek

Rüyada piliç eti görmek

Rüyada piliç eti görmek hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun bu sayede çözüme kavuşacağına, gelirinin garanti olacağına, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına, işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına ve zor bir döneme girileceğine, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada piliç eti gördüyseniz

  • Başkalarının olumsuz tavırlarına ayak uydurmak zorunda değilsiniz, unutmayın.
  • Sevdiğinizle ilgili haberler karşısında düşüncelerinizde değişiklik meydana gelebilir.

Rüyada piliç eti yemek insanlara koşulsuz güveninin neticesinde zarar ziyana uğrayacağına, özellikle anne ve babasına karşı gelerek büyük günah işleyeceğine, bir sebeple çok büyük bir zarar edileceğine, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına, yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments