Rüya Tabirleri / at rüyaları / Rüyada peşinden at kovalaması

Rüyada peşinden at kovalaması

Rüyada peşinden at kovalaması kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, sorunlu zamanlar geçireceğine, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, sahip olduklarını başkaları ile de paylaşması sonucunda her zaman daha da bereketli bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada peşinden at kovalaması gördüyseniz

  • Ortak işlerin karlı geri dönüşleri olabilir.
  • Belli konularda ardınıza bakmadan ilerlemek, belli adımlar atmak ya da girişimlerde bulunmak konusunda çekinceleriniz olabilir.

Rüyada peşine at düşmesi rüyayı gören kişi için her açıdan farklılıklar olacağına, istediği her şeyi fazlasıyla elde edeceğine, dikkat çekeceğine ve bu sayede iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına, yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine, beklenmedik kimselerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına delalet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada peşinden at gelmesi sağlık ve hayır getireceğine, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, çok hayırlı ve güzel fırsatlar yakalayacağına, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre rüyada peşinden at koşması ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine ancak yine de doğru bildiğini yapacağına, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına, ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, olanaklarının eskisinden çok daha iyi olacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments