Rüya Tabirleri / gelin rüyaları / Rüyada pembe gelin görmek

Rüyada pembe gelin görmek

Rüyada pembe gelin görmek sorunlarını sevdiği kişilerden alacağı destek ile kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, miras konularında sıkıntılar çıkacağına, korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gitme cesareti taşıdığına ve bu sayede hep kazanacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, ortaklıklar varsa da bozulacağına, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine tabir olunur.

Rüyada pembe gelin gördüyseniz

  • Harakete geçmeden önce başkalarının görüş açılarını da değerlendirmeye çalışmalısınız.
  • Fiziksel veya maddi konularda da dikkatli olunması gerekiyor.

Rüyada pembe gelin arabası görülmesi kişinin şifaya kavuşacağına, yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, mali anlamda rahatının yerinde olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada pembe gelin kuşağı görülmesi mutluluğa ve huzura yaklaşacağına, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, sahip olacağı malın faazlalığına, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, şansının ve bahtının açılacağına, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada pembe gelin ayakkabısı görülmesi nankör bir kişi ile muhatap olunacağına, maddi açıdan dibe vurulacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına, her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine, sıkıntıların birlik ve beraberlik sayesinde aşılacağına inanılmaktadır.

Rüyada pembe gelin çiçeği görmek rüya sahibinin bu kişi ile usta çırak ilişkisi yaşayacağına ve bu kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanarak çok üst mevkilere geleceğine, işlerinin çok iyi gideceğine, şansının kendinden yana olacağına, dönülmez yollara gireceğine ve onlarla tüm gemileri yakacağına, başkasının hakkına göz dikileceğine, maddi sorunların ve iş yaşantısındaki olumsuzlukların kişiyi çok fazla yıpratacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments