Ana sayfa » Su rüyaları » Rüyada pekmezli su görmek

Rüyada pekmezli su görmek

Rüyada pekmezli su görmek daima secde ve şükür edeceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına, bir anda büyük bir fırsat yakalanılacağına ve sorunsuz geçecek bir döneme girileceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına ve büyük adımlar atıp hayat içinde çok iyi bir seviyeye gelineceğine, üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında üzüntüsünü paylaşacağına, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada pekmezli su gördüyseniz

  • Şimdiye kadar sorunsuz ilerleyen bazı iş ya da projelerde aksilikler yaşanırken, bir diğeri ivme kazanabilir.
  • Neler yapabileceğinizi herkesin görmesini istiyorsunuz.

Rüya tabirlerine göre rüyada pekmezli su içmek yaşam standartlarının ve kazancının artacağına, geçim sorunuyla karşılaşacağına, bir araya geleceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, uzunca bir zaman çektiği sıkıntılardan ötürü uğradığı zararı kapatacağına, yapılan bütün işlerde çok büyük zararlar edileceğine işaret ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top