Rüya Tabirleri / helva rüyaları / Rüyada pekmez helvası görmek

Rüyada pekmez helvası görmek

Rüyada pekmez helvası görmek hayatının bir anda allak bullak olacağına, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, kazançlı çıkacağı işlere gireceğine, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine ve karlı işlerden büyük paylar alacağına, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına, iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada pekmez helvası gördüyseniz

  • Geçmişe bağlı konularda sorunlar yaşanabilir.
  • İlişkilerde olan bitene dikkatle yaklaşmak gerekiyor.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada pekmez helvası yemek hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, yaptıkları ile takdire layık görülmeyi hak edeceğine, hataların düzeltileceğine ve istenen her şeye kavuşulacağına, sağlıkla ilgili olarak önemli bir karar vereceğine, bazı kayıplar olabileceğine, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments