Rüya Tabirleri / pazar rüyaları / Rüyada pazardan turp almak

Rüyada pazardan turp almak

Rüyada pazardan turp almak az sayıda yılan kusmanız ise sıkıntınızın çok olmadığına veya olmayacağına, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, en umutsuz olduğu anda da Allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, büyük adımlar atılacak bir çalışmanın yepyeni kapılar açacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada pazardan turp almak gördüyseniz

  • Ortam değişikliği size iyi gelebilir.
  • Erkekseniz bazı ciddi bağlantılar kurabilir, kadınsanız bir erkekten teklif alabilirsiniz.

Rüyada pazardan turp satın alındıysa yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, büyük bir adım atılacağına, istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına, yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın Tabirini Alîm'e Sor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments